Regulamin

Regulamin

1. W celu uzyskania dostępu do cen  produktów znajdujących się w hurtowni, oraz możliwości ich zamówień, należy zarejestrować się na stronie internetowej.
2. Rejestracji na stronie www.grazynazabawki.pl mogą dokonać wyłącznie osoby prowadzące działalność handlową .
3. Szczegóły dotyczące rejestracji oraz obsługi strony można odnaleźć pod adresem strony.
4. Podane na stronie po zalogowaniu stany magazynowe są orientacyjne. Stany mogą się różnić od stanów realnych hurtowni ze względu na stałą rotację towarów na magazynie.
5. Produkty oznaczone indeksami początkowymi MAW,  są towarami pochodzącymi z importu własnego.
6. Ceny produktów wyświetlone na stronie po zalogowaniu są cenami netto do rabatu.
7. Towary oznaczone indeksami początkowymi innymi niż MAW ,pochodzą od polskich producentów.
8. Przesyłkę z zamówionym towarem wysyłamy niezwłocznie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, po przedpłacie na nasz rachunek bankowy lub za pobraniem (płatność przy odbiorze), dotyczy to nowych klientów. Stali klienci posiadają wydłużony termin płatności.

9. Minimum logistyczne zamówienia wynosi 500 zł netto przed rabatem. Jeśli kwota zamówienia w koszyku jest mniejsza niż w/w minimum, koszty dostawy w kwocie 15 zł brutto (+3,00 zł pobranie) pokrywa klient.
10. Firma Handlowa GRAŻYNA oferuje rabaty na produkty naliczane po przekroczeniu poszczególnych wartości zamówienia:
 
  10. Procedura realizacji zamówienia:

Klient kompletuje zamówienie i wysyła je za pomocą naszego internetowego systemu składania zamówień.
Zamówienie zostaje oddane do realizacji - sprawdzanie dostępności, naliczanie rabatów, pakowanie.
Wysyłka towaru kurierem lub własnym transportem.

 „Drogi kontrahencie,

Dane podane do jego realizacji, wykorzystywane są jedynie na potrzeby dostarczenia do Państwa złożonego zamówienia, przygotowania oferty itp - podstawa prawna: art.6 ust. 1 pkt b RODO „

- podanie danych osobowych ma dobrowolny charakter, ale brak tych danych które zostały nam przekazane może uniemożliwić choćby wystawienia faktury lub uniemożliwić realizacje innego celu związanego z naszą współpracą.

Podane dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom np. biurom rachunkowym, dostawcom usług logistycznych, podwykonawcom naszych usług którzy na zlecenie Administratora (Firma Handlowa GRAŻYNA 33-113 Zgłobice Ul. Krakowska 17) i wyłącznie zgodnie z jego zaleceniami we wskazanym zakresie i celu będą przetwarzać Państwa dane osobowe  art.28 ust.3 RODO